Blbý den? Co s ním?

28. července 2009 v 8:35 | Lenka |  Jen tak ...
Taky se vám někdy stane že máte proklatě blbý den? Já ho měla zrovna včera . Představte si to. Vstanete bolí vás hlava, hned po ránu vám zavolá nějaká protivná ženská a sdělí vám že práci co jste chtěla nedostanete, pak si zapomenete osladit ledovou kávu před rozmixováním a ty blbé krystalky cukru se ne a ne rozpustit, ať mícháte jak chcete. A kdo to má sakra hořké pít :( Děti celý den zlobí. Oběd se nepovedl a při mírném poobědovém odpočinku na zahradě usnete na lehátku s brýlemi na očích. Po probuzení vypadáte jak medvídek mýval (díky těm blbým brýlím) a ramínka od tílka, které jste si elegantně stáhli na ruce aby vám nezůstali na rameni bílé proužky typické pro pracovníky na zahradě, vám zůstali vypálené v polovině paží, což vypadá mnohem hůř, než kdybyste si je nechali na tom rameni. Navíc jste nabyli barvy čerstvě uvařeného raka , protože proč byste se přece mazali když si chcete jen 10 minut odpočinout.
Prostě spousta drobných maličkostí, které udělají z krásného dne, den neobyčejně hnusný.

A co mě z toho dostalo. Tak v první řadě muzika. Včera to bylo neobyčejné duo folkařky a šansoniérky Jany Rychterové a operní pěvkyně Edity Adlerové . Řekli byste že šanson a opera nejdou dohromady? Opak je pravdou.
Lehce hravé texty spojené mnohdy s klasickou hudbou...operní zpěv a folková kytara. To všechno se skvěle doplňuje. Tady si můžete poslechnout některé skladby. Moje oblíbená je Ragtime a fanoušky fotbalu jistě nadchne a pobaví Turecký pochod.

Potom vás zpět do optimismu naladí zase spousta maličkostí. Třeba na zahradě rozkvete něco nového, dostanete kytku slunečnic
maminka vám pošle směs Nescafe frape, které už se sladit nemusí, naplánujete spolu s manželem krásnou skluzavku pro děti a on ji HNED začne dělat! K večeři si uděláte skvělé bruschetty s rajčetem prohřátým od sluníčka, které jste zrovinka utrhli na zahradě a večer shlédnete super film. Pak jdte konečně spát s pocitem, že hlava vás sice bolí pořád, ale ráno to určitě bude lepší!

Prostě " jestli nás ňáká žába dneska nepolíbí svět bude stále plný krás! "

Krásný den!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 primula primula | E-mail | Web | 29. července 2009 v 6:31 | Reagovat

Milá Lenko, nemám slov, kterými bych vyjádřila jak moc se vždy potěším Tvými novými články. Pohybuji se mezi vozíčkáři a od těch bychom se my, zdraví, měli občas poučit. Jejich hodnoty jsou seřazeny v úplně jiném pořadí a většinou se dovedou daleko víc těšit z maličkostí. Nad poloprázdnou sklenicí se radují, že jim ještě polovina zbývá a ne, že už půlku nemají...Z Tvých článků vyzařuje optimizmus, radost z drobností a široké spektrum zájmů a koníčků. Moc pěkné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama