Jesenický report - den čtvrtý

24. srpna 2009 v 9:25 | Lenka |  Co stojí za to vidět :)
Hned ráno jsme vyrazili na letní bobovou dráhu v Petříkově. Jelikož pro mě má ježdění na něčem podobném stejné "kouzlo" jako jezdit třeba na kolotoči , nebo sjezd na lyžích- čili mi připadá nesmyslené sednout si a jezdit pořád dokola a při pohledu na podobné "věci" se mi vybavuje slovo, které teď s velkou oblibou používají puberťáci a to magoriáda. Aspoň jsem měla čas pobíhat s foťákem a cvakat.
A věřte že podle nadšeného pištění Zuzanky jsem vždycky nasměrovala foťák tím správným směrem. Vždycky když sesedla z bobu s vlásky načechranými jako Albert Einstein, okamžitě se šikovala do řady na další jízdu.
Neméně nadšená byla Markétka.
Odpoledne jsme se oddělili od většiny, která vyrazila na další podobnou akci horské minikáry do Hynčic a vyrazili jsme na tůru podél Prudkého potoka. Bohužel jsme vyrazili dost pozdě, takže jsme skončili po pěti kilometrech u hájovny Bystřina a museli se vydat zpět, aby nás v lese nezastihla tma. V každém případě se těším až se do Jeseníků vrátíme a tentokrát vyrazíme hned ráno abysme se dotali až ke kaskádám na horním toku potoka.
Malé turistky. Zuzka vypadala s hůlkou jako mistr Yoda ze Star wars.
Hájovna Bystřiny
Výhled od hájovny. Byl vidět Praděd i Dlouhé stráně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 babi Maňasová babi Maňasová | Web | 24. srpna 2009 v 11:03 | Reagovat

super reportáže z dovolené

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama