První školní krůčky

3. září 2009 v 7:10 | Lenka |  Jen tak ...
Tak už máme doma prvňáčka. O víkendu se úžasně rozloučila s prázdninami. Nejdřív v pátek u nás hasiči uspořádali úžasné sportovní odpoledne, kde si děti mohli zasoutěžit v disciplínách týkajících se nejen hasičského sportu. Nakonec i ti nejmenší si vyzkoušeli kompletní útok i s vodou. No ještě že jsme měli náhradní oblečení.
Markétka teď sebejistě prohlašuje "chci být požárníkem"
V neděli, bylo rozloučení s prázdninami, které pořádal folklorní soubor Fěrtůšek, ve znamení koní. Svezli se všichni od nejmenších po největší.
A konečně se Markétka dočkala prvního školního dne. V první lavici se svým věrným druhem Matýskem už vymýšleli jakéže rošťárny tam asi budou provádět.
Pak je čekalo pasování do řádu školního, spousta dárečků od paní učitelky.
Tisková konference pro regionální televizi. Reportáž z prvního dne můžete vidět tady na RTA.
A pro první den mohli jít domů. Na fotce nebrečí, jak by se mohlo zdát, ale při odchodu ze školy je jen oslnilo sluníčko.
Tak snad bude celá školní docházka stejně pohodová jako první den . I když nevím, už včera přiběhla ze školy a jedním dechem mi sdělila "Ahoj, dnes jsem byla v ředitelně" Na moji, z její strany nečekanou , reakci co že provedla, udiveně sdělila, že tam byla celá třída za odměnu. Úplně jsem si oddechla. Zrovna pár minut předtím mi totiž psala kamarádka, že jejich Pepík se krásně zapsal druhý den tím, že pokousal spolužáka (na obranu Pepíka on mu předtím zkroutil ruku ) Tak snad nás podobné událosi nečekají a Markétka bude ve škole celý tatínek :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lennka Lennka | 3. září 2009 v 8:34 | Reagovat

Leni, to je nádherná reportáž :-) Moc se mi líbí fotky a Markétce přeji, ať se jí ve škole moc líbí.
Hezký den

2 Ala Ala | 3. září 2009 v 9:34 | Reagovat

No a Vojtu zajímá zatím jen svačina a s tou ředitelnou jsem byla vyvalená stejně jak ty, než mi vysvětlil, že se tam byli všichni podívat.

3 Blanka Blanka | Web | 3. září 2009 v 10:27 | Reagovat

Krásné rozloučení s prázdninama.Děcka v těch hasičských helmách vypadají roztomile.
Koníčci -super-tyhle fotky jsem viděla myslím už na blogu vaší babičky...
No a k té škole-uvidíš,že bude všechno v pohodě.
Zdá se mi,že jsme holky vedli do školy nedávno a tak strašně to letí...Natálka nám letos šla už do páté třídy a Tánička do prváku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama