Zas nespím!

1. května 2010 v 1:30 | Lenka |  Jen tak ...
Taky se vám někdy stává že se probudíte v noci a v hlavě vám vrtá neustále nějaká (obvykle blbá) otázka? Přesně to se mi stalo teď. Prostě jsem se probudila s myšlenkou odkud že se bere v kostele svěcená voda.  Nikdy jsem se o náboženské obřady nějak zvlášť nezajímala, vlastně ani nejsem pokřtěná. Ale dnes jsem prostě ležela a ta myšlenka mi pořád nešla z hlavy. To jako farář napustí z kohoutku vodu do PETky a pak ji naleje do těch malých nádobek v kostele? Nebo mu ji vozí z řeky Jordán, nebo kterouže to Ježíš překročil...?! No ještě že existuje internet a wikipedie. Zas jsem o malinko poučenější (i když nevím k čemu mi to bude) a taky totálně probraná. Nikdo z kamarádů není ani na ICQ ani na Facebooku tak musím vypisovat tady :D
Dnes jsem byla poslední den v práci, tak jsem z toho asi malinko rozhozená. Je moc těžké opustit něco co děláte moc rádi s lidmi, a kde máte (skoro všechny) rádi, kvůli něčemu z čeho máte ve své podstatě strach. Naštěstí jsem typ který má rád výzvy, takže věřím, že se s tím blbým strachem s úspěchem poperu a vše bude podle mých představ. V hlavě mám spoustu věcí, které bych chtěla v rámci nové práce dokázat, tak doufám, že se mi to minimálně s polovinou z nich podaří.
Teď mě ovšem čeká skvělý víkend. Kromě čarodějnic to bude taky relax při práci na zahradě. Budu muset vymyslet kam dát ten pitomý muchovník olšolistý, který jsem si někdy v únoru MUSELA nutně objednat od Starkla a teď zaboha nevím kam že jsem ho chtěla zasadit. Nemluvě o několika dalších rostlinách, které musím zasadit a přesadit, chtěla bych (nějak ještě nevím jak) vyrobit pítko a koupadlo pro ptáčky :D Zkrátka už se moc těším. Přemýšlím, kde realizovat takovéto schody - sakra že my musíme mít zahradu na rovině :)
schody
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kejt Kejt | Web | 1. května 2010 v 10:47 | Reagovat

Svěcenou vodu farář "světí"- je to viditelné znamení- to svěcení- "neviditelné" Boží milosti... svěcená voda je pak pro ty, kteří věří, znamením Božího působení...:-) To máš teda za sebou náročnou noc :-) s takovým tématem :-)... Ale na  dnešek máš takový hezký plán... tak vzhůru na něj :-) Pěkný den ti přeje Kejt

2 primula primula | Web | 1. května 2010 v 18:27 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi přešla od svěcené vody v mysli ke kytičkám. A co teprve ty krásné schody! Přeji Ti všechno dobré do nové práce, jak Tě znám, ty zvládneš všechno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama