Červen 2011

Co ti chlapi na těch ponožkách mají?!?

19. června 2011 v 8:19 | Lenka
Říká se že ženy mají sklon vybírat si muže, kteří se podobají jejich otci. U mě se tato teorie určitě vymyká. Nenajdete mnoho věcí , ve kterých by se Zdeňa taťkovi podobal.
Aspoň jsem si to myslela až do nedávna , kdy jsem se snažila nacpat všechny jeho ponožky do (podotýkám velkého) šuplíku pro ně určenému. Nakonec jsem ho jakž takž zavřela. I když pokud otevřete jeden šuplík nad nimi nebo pod nimi otevřou se všechny.
O to víc mě překvapil čtvrteční telefonát z nejmenovaného obchodního centra "... mají tu v akci ponožky, kolikátku mají holky nohu..." Slyšíte správně můj skvělý muž nejenže se hodný kus času stará o děti, navštěvuje školkové a školní besídky, píše s nimi úkoly.... ale dokonce nakupuje a samotného od sebe ho napadá CO koupit.
Nadiktovala jsem mu tedy velikosti holek, domluvili se kolik vzít ponožek nízkých a kolik vysokých...a pak mě dostal dovětkem "... a já si vezmu dvoje nízké černé a jedny bílé..." Zalapala jsem po dechu a v rámci zachování manželského klidu jsem všechny poznámky o přeplněném ponožkovém šuplíku spolkla.
A najednou jsem si vybavila že naprosto stejnou ponožkovou mánii má taťka.Takže přece jen něco co se najde shodného u dvou nejdůležitějších mužů v mém životě :)

Fotka mých nejmilejších je z úžasné "zahradní" svatby kamarádů Áji a Máji :) , na které jsme byli minulý týden. Bohužel nemám moc čas popisovat všchnu krásu, kterou měla Alča naaranžovanou. Můžete ale mrknout na fotky zde :)